.

.

Outgeek Слика Рамки, со Повеќе Црни Фото Рамки, Колаж Ѕид Галерија Рамка на Големината 8x10 5x7 4x6 со Мат за Tabletop или Ѕид (Пакување од 6)

Outgeek Слика Рамки, со Повеќе Црни Фото Рамки, Колаж Ѕид Галерија Рамка на Големината 8x10 5x7 4x6 со Мат за

DEN 575.76

Од стока
Во продавницата

Лесен За Користење : не се не-означување на ноктите заедно со уметноста рамка која го прави лесно да висат на ѕидот.Можете исто така да поставите директно на десктоп да се прикаже вашата слика.Здрав Рамка : рамки со plexiglass фронтови која е цврста и стабилна, водоотпорен.Жито на површината на фото рамка е едноставна и модерна, кој ја надополнува секоја избрана документи, печатени слики и фотографии.Plexiglass е shatterproof така што веќе не мора да се грижите за вашиот рамка кршење од транзит, или кога испаѓање на табелата.ХОРИЗОНТАЛНА ИЛИ ВЕРТИКАЛНА ПОСТАВЕНОСТ:Нашата слика рамки за поддршка и на двете, tabletop екранот и монтирање на ѕид.Опремени со не-означување на ноктите да ви помогне лесно да се откажам фото рамка на ѕидот.Различни големини на фотографија рамки и две екранот методи се обезбеди повеќе избори за вашите фотографии, не се само еден екранот метод, додавајќи топла и елегантен фотографија на ѕидот на вашиот простор.СОВРШЕН ДОМА ДЕКОР : Оваа рамка поставена има класичен стил и елегантен изглед, не само што ќе додадете повеќе топлина во вашиот дом со објавување на лични фотографии и mementos, но, исто така, неутрално црно рамки се голем акцент на вашиот дом, им Даде на вас, на вашите пријатели и најблиски на негува меморија, дури и се даде на уметникот, фотограф или дизајнер да ја покажат нивната работа.Купите со Доверба : доживотна гаранција е обезбедена со оваа рамка.Двете замена и ќе ви се достапни во 7*24 часа.Ние ќе се фокусираме на фото рамки.Сите фото рамки се направени со високо-квалитетни суровини и одлична изработка.Тие се лесни, но цврсти, и последните децении за да ги прикажете вашите омилени спомени.Оваа група на 6 фото рамки може да донесе елеганција и уникатност на било прилики како што се домови, канцеларии, ресторани, изложби, итн.Користиме високо квалитетни фото рамки за да се покаже вашата личност.Најголемиот дел од 6 парчиња слика рамки утврдени во три различни Големини, 2 за секоја големина вклучени 4*6 5*7 8*10.Три различни рамка големини се погодни за повеќето фотографии.Монохроматски црна фото рамка може подобро да се потенцира на главната содржина.Изложба на вашите омилени фотографии и слики во gallery-стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне