.

.

Kakizzy Декоративни Фото Рамка, Астронаут Слика Рамка за 4x6 Фотографии, Мултифункционален Смола Статуа Креативни Декорации за Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија

Kakizzy Декоративни Фото Рамка, Астронаут Слика Рамка за 4x6 Фотографии, Мултифункционален Смола Статуа Креативни

DEN 887.76

Од стока
Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ - На Kakizzy Декоративни Фото Рамка C е направен од високо-квалитет смола, убава и лесно да се чисти и да се задржи.ГОЛЕМИНА - Ова декоративни астронаут слика рамка е соодветна за 4"x6" големина на слики или фотографии.ФУНКЦИЈА - Ова Мултифункционални Фото Рамка havs добра текстура и може да се користи како статуи, украси, или украси.Бидејќи тоа е астронаут со смисла на дизајн, исто така можете да го користите како роденден или одмор подарок.Поле на ПРИМЕНА - астронаут слика рамка бела со смисла за дизајн има декоративни функции додаде врз основа на практичност.Можете да ги користите Креативни Десктоп Фото Рамка како декорација во спални соби (особено на децата спални соби), студија соби, па дури и канцеларии.ПО ASLES СЕРВИС и НАДГРАДБА - Вие сте добредојдени да не контактирате на време ако имате било какви проблеми при приемот на производот и да го користите, и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Во иднина, ќе продолжи да се збогати стилови на Фото Рамки, и ние ќе исто така да додадете други функционални украси, надевајќи се да ги задоволат вашите различни потреби.Материјал : Смола(Б/В) Фото Големина : 4"x6" Чистење метод : Само да се чисти со вода или не-корозивен детергент, а потоа ги суви.Ние ќе продолжиме да се збогати стилови во изминатиот период.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне