.

.

V76 со Вон Калапи Паста, 1.7 оз

V76 со Вон Калапи Паста, 1.7 оз

DEN 504.00

Од стока
Во продавницата

Се шири мала количина на раце и да работат рамномерно преку влажна коса.Кога стил на вашата коса, секогаш започнете со врвот, а потоа се движи кон страни и назад.Овој флексибилен чекање, висок меморија паста додава форма и тело на косата, помагајќи sculpt насоки со сатенски финиш.Се шири мала количина на раце и да работат рамномерно преку влажна коса.Кога стил на вашата коса, секогаш започнете со врвот, а потоа се движи кон страни и назад.Ревен Екстракт : Природни moisturizers, обезбедување длабоко, долготрајна хидратација.Ирски мов Екстракт : Зајакнува и густо коса.Бреза Leaf Екстракт : Зајакнува косата од коренот до завршува.Лизгава Elm Екстракт : Зајакнува и detangles коса.Сина Cedar Мирис : На вуди мирис кој е благотворно и елегантна со жилав акценти.Кокосово Млеко, Оревче, Виолетова, Праска, Сина Cedar Дрво, Мов, Кожа Договор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне