.

.

LoveinDIY 4Pcs Нерѓосувачки Челик Кармин Свеќа Восок Мешавина Првенство Фрлаат Тенџере Стомна за Девојки Возрасни Кармини рачно изработени Свеќа Сапун Одлуки Tools -(300/500ml)

LoveinDIY 4Pcs Нерѓосувачки Челик Кармин Свеќа Восок Мешавина Првенство Фрлаат Тенџере Стомна за Девојки Возрасни

DEN 911.52

Од стока
Во продавницата

Нашите восок стомна е совршен за користење како двојно котел систем за да се топи восокот внатре нормален saucepan.Мулти-цел Нерѓосувачки Челик Фрлаат Тенџере со Здрав Справи.Совршен за Бонбони Одлуки, Топење Чоколадо, кармин одлуки, Млеко Frothing, Свеќа одлуки, Сапун одлуки, и други Занаети.Направени на 304 нерѓосувачки челик, безбедно и животната средина-пријателски храна одделение материјал.Со скала внатре, погодно за вашите да го измери и да го користите.Таа има една мала уста дизајн, ви помага да се прелива течноста надвор.Може да биде за течни и цврсти, млеко, чоколадо, кафе, крем, пиење, вино, и така натаму.Опис : - Мулти-цел Нерѓосувачки Челик Фрлаат Тенџере со Здрав Справи Изработени на 304 нерѓосувачки челик, безбедно и животната средина-пријателски храна одделение материјал.Со скала внатре, погодно за вашите да го измери и да го користите. - Таа има една мала уста дизајн, ви помага да се прелива течноста надвор.Може да биде за течни и цврсти, млеко, чоколадо, кафе, крем, пиење, вино, и така натаму. - Нашите восок стомна е совршен за користење како двојно котел систем за да се топи восокот внатре нормален saucepan. - Совршени за Бонбони Одлуки, Топење Чоколадо, кармин одлуки, Млеко Frothing, Свеќа одлуки, Сапун одлуки, и други Занаети.Спецификација : - Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик - 300ml Големина : 75x90mm - 500ml Големина : 90x110mm Package Вклучува : 2 Парчиња 300ml Нерѓосувачки Челик Фрлаат Pot2 Парчиња 500ml Нерѓосувачки Челик Фрлаат Тенџере.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне