.

.

Дигитални Врата Гледачот 3.5 Инчен High-Definition Дигитални Електронски Smart Peephole Камера за Видео Видео Врата Видео Врата (Боја : Злато, Големина : 3.5 ИНЧИ)

Дигитални Врата Гледачот 3.5 Инчен High-Definition Дигитални Електронски Smart Peephole Камера за Видео Видео

DEN 1291.20

Од стока
Во продавницата

Енергија-заштеда на дизајн,ниска потрошувачка на енергија,долг време на мирување,погоден за сите видови на материјал анти-кражба врати,композитни врати,стаклени врати,челик врати.Со затворен единица, можете да ги следите надворешните услови. 24-часовен безбедносен надзор за да се заштити вас и вашето семејство околу часовникот.Со широк агол леќа ви обезбедува со широко поле на гледање, кои ги покриваат речиси целиот надворешната средина.Лесен за инсталација и употреба, без специјални алатки се потребни, заштеда на време, напор и пари.Безбедност Преку Визија - внатрешна 7-инчен колор монитор и надворешна врата со интегрирана HD видео камера осигурува што и двете може да се види и да се разговара со сите посетители.Карактеристики : 1.3.5 инчен колор LCD дисплеј, ОВ индустриски одделение серија 120° ниско осветлување широк агол lens2. Вратата функција, кога на вратата прстени, екранот автоматски да се врти на, 32 рингтонови може да биде избран, на јачината на звукот на рингтоновите може да се прилагоди, со Микро SD картичка интерфејс, поддршка на 1-32 G меморија card3.4 LED ноќ визија светла, посетителите може да се гледа јасно во темната ноќ, stepless дигитални zoom4. Автоматски камерата функција, приказ на време и датум на фотографијата, прирачник за снимање на видео клип function5. Можете директно да ги пребарувате фотографии и видеа во чување картичка без симнување на computer6. Поддршка директно бришење на слики и videos The пакетот вклучува : 1* видео врата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне