.

.

D&D PowerDrive D4004-14M-164 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive D4004-14M-164 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 1807.20

Од стока
Во продавницата

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D4004-14 M-164 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D4004-14 M-164 Појас Тип D14 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 157.64 4004 Врвот Ширина 6.46 164 Појас Длабочина 0.583858268 14.83 Материјал Neoprene Заб Профил D14 M.Пакет тежина : 75.0 lbs.D4004-14 M-164 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D4004-14 M-164 Појас Тип D14 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 157.64 4004 Врвот Ширина 6.46 164 Појас Длабочина 0.583858268 14.83 Материјал Neoprene Заб Профил D14 M.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне