.

.

4 Парчиња LED Светло До Врти Блузи Музички Трепка Фабрика се Играчки Избрани Боја Врти Светлина Играчки за Деца Денот на Вљубените Партија се Залага за Роденденски п?

4 Парчиња LED Светло До Врти Блузи Музички Трепка Фабрика се Играчки Избрани Боја Врти Светлина Играчки за Деца

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

Доволно количество : ќе добиете 4 парчиња на LED светло до врти играчки во виолетова, сина, зелена и црвена боја, кои се богати за да го замени скрши или недостасува еден; И исто така можете да изберете еден ви се допаѓа да се игра со членовите на вашето семејство или добри пријатели.Детска Денот на Вљубените подароци : дали динамична музика или шарени светилки може да се привлечат децата внимание; Кога ќе го дадам овој подарок на вашите деца, или им дозволите на вашите деца да го даде на своите пријатели на Денот на Вљубените, тоа мора да биде многу популарна.Широк спектар на употреба : овие музички врти светлина играчки може да се најчесто погодна за многу места, како што се игралиште, дома, во салата,, парк, како и други место во кое има доволно простор; Тие се погодни за почетници и искусни луѓе, обезбедување на вас со добра забава.Музика и светлина за многу забава : овие светкави врти dreidels се одликуваат со музика и светло функција, па можете да уживате во музика кога ќе се игра што се врти блузи; Со помош на светлината, исто така може да игра што се врти блузи со вашите добри пријатели во текот на ноќта, правење на вашиот врти блузи шармантна и привлечна.Едноставен и лесен за користење : овие избрани боја врти светлина играчки се многу лесно да се работи, вие само треба да се отвори префрлање на музика и светлината на дното, задржете ја рачката на gyroscope со прстите, нормално на десктоп или на земјата, и фрли го тоа нежно за да се добие ротирачки gyroscope, кои се погодни за почетници и искусни луѓе.Функција : Сигурни и практични за употреба : Овие шарени музички светлина-up врти блузи се изработени од квалитетни пластични материјали, сигурен, фирма и colorfast за долго време, што не е лесно да исчезнат или да се скрши за време на употреба.Деликатни агол дизајн може да се задржи се врти блузи ротирачки за долго време, што на вашата конкуренција значајно.Нежен и внимателен претставува : Овие LED светло до трепка врти блузи може да биде убав и внимателен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, роднини, соучениците, и другите за Hanukkah, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден, годишнина, ноќта на Вештерките, и повеќе, нудејќи им добро на визуелни и аудитивни искуство Спецификација : Материјал : пластични Боја : виолетова, сина, зелена, црвена Големина : како на сликата покажува Количеството : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Музика се врти блузи Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало димензионални грешка на објектот.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Ве молиме имајте во предвид дека на производи се погодни за млади над 12 години.

Карактеристиките

Material:
plastic
Color:
purple, blue, green, red
Size:
as the picture shown
Quantity:
4 pieces
Package includes:
4 x Music spinning tops :
Note:
Manual measurement, please allow a slight dimensional error of the item. :
The color may exist slight difference due to different screen display. :
Please note that the products are suitable for the teenagers over 12 years old. :
Вака можеби ќе ви се допадне