.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Фрлаат Уметност Геометриски Минималистички Печатење на Современото Сликарство, Апстракт Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснет

Мали корпата за Ѓубре со Капак Фрлаат Уметност Геометриски Минималистички Печатење на Современото Сликарство,

DEN 2360.64

Од стока
Во продавницата

【Големина】Висина (14.3 инчи) дијаметар (8.7 инчи), 7 литри / 1.8 литри капацитет. 【Трајни и мирис-доказ, лесен за чистење】High-end пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и потрајни.На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои произлегуваат и се спречува миленици од превртување на корпата за ѓубре.На user-friendly внатрешна заптивка го прави полесно за вас да го промените ѓубре торба и полесно да се чисти, само ја отвори и со еден прст. 【Уникатен дизајн】поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки и лесно може да се меша од страна на гостите како уметничко дело или чување на кутии.И нашите производи се достапни во различни стилови и модели, па можете слободно да натпревар нив да се саканата сцена. 【Погоден за различни сцени】Совршен за користење во која било област од својот дом, како што се бања, кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, condos, RVs, кабини, канцеларија, ученичкиот дом, хотел, или дури и некоја пелена ѓубре може да ако треба, овие едноставен, модерен, и супер функционална скандинавските ѓубре лименки нема да ве изневерам. 【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.Ова е единствена ѓубре може да специјално дизајниран за вашиот дом.Тоа не изгледа како на корпата за ѓубре, но тоа се повеќе убави, а земајќи ги во предвид функцијата на корпата за ѓубре.Тоа може да се користи како кујна корпата за ѓубре со капак за да се грижи за хигиената во кујната.Ова бебе/пет доказ ѓубре може да е сосема погодна да биде ставен во тесен простор, како што било тенок површина во кујната или бањата, која може да ни помогне да го спаси соба простор.Интимни дизајн мирис доказ ѓубре може да е добро затворен, спречи мирис.Тоа tucks во мали простори убаво и го прави прилично добра работа крие мириси, како и.Шемите на нашите ѓубре може да се различни и нови, ние ќе произведе нови производи со висок квалитет редовно, стилови покрие модерна, ретро, селски, апстракт, цртан филм и така натаму, секогаш може да се најде најсоодветен за вас во нашата продавница.Ние веруваме дека овој вид на корпата за ѓубре може да се направи вашата соба повеќе живописни и интересни.Тоа е добар подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, роденден, и свадба годишнина!Ве молиме Имајте во предвид : три вештачки дрвени нозете на ѓубре може да се отстранат, поради превозот ограничувања.Едноставен шрафцигер е вклучена во пакетот, која може да се зезнав на нозе по приемот.7 литар / 1.8 литри капацитет на ѓубрето, може да е доволно за секојдневна употреба, но сепак препорачуваме да се измери бараната големина пред купување за да се избегнат непотребни проблеми.Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно, ние сме одговорни продавачот и ќе ви даде решение што е можно побрзо!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне