.

.

ZANZAN Ѓубре Кантите Дрво Ѓубре Може да Wastebasket, Мали Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи, Кујни, Домашни Канцеларии, 24.8x19.5cm/9.7x7.6inch корпата за Ѓубре

ZANZAN Ѓубре Кантите Дрво Ѓубре Може да Wastebasket, Мали Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи, Кујни, Домашни

DEN 1560.00

Од стока
Во продавницата

Едноставен изглед во комбинација со рака-врежан борови шишарки ласерски шема класичен атмосфера.Мулти-цел користење на чување е и ѓубре и складирање корпа.На рака-врежан борови шишарки на преносни барел поклопецот се единствени и уникатни.Рачно резбани три-димензионални борови шишарки На борови шишарки се живи и таписерии во детали.Исклучителна барел тело е полиран, мазна, заоблени, мазна, и брус-бесплатно.Круг дизајн е повеќе елегантен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне