.

.

5 Пак! 220 Qt. / 55 Литри / 208 Литри Црна Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

5 Пак! 220 Qt. / 55 Литри / 208 Литри Црна Круг Состојка Bin / Комерцијални корпата за Ѓубре со Капак и Dolly.

DEN 22391.76

Од стока
Во продавницата

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА - ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Мазните површини на кошница кантите направи за чистење полесно и поефикасно одржување.ПОГОДЕН ЗА СТАНБЕНИ ИЛИ КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Го користите овој пригоден ѓубре може да се подобри чистота во која било област!.ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Во случај да не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 30 ден парите назад. 5 Пак!Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓубре.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Направен во Америка Оваа точка беше направен во сад на Америка.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Направени за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Целокупната Димензии : Висина 38 Инчи Горниот Дијаметар 26 1/2 Инчи Капацитет 55 Литри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне