.

.

xuwenbin Стоматолошки flosser Електрични flosser Посебни Стоматолошки flosser Орален Чистење Вода ги Собереш Преносни Вода Конец

xuwenbin Стоматолошки flosser Електрични flosser Посебни Стоматолошки flosser Орален Чистење Вода ги Собереш

DEN 328.56

Од стока
Во продавницата

★【Карактеристики на производот】 : Нашите Заби, чистење на уредот има долга-трајни на животниот век на батеријата, на еден-клик чистење на усната проблеми. ★【Дизајн на производот】 : Нашата вода ги собереш ефикасно изолатите вода од внесување, како и високо-притисок џет проток на вода. ★【Производ Материјал】 : Нашата вода flossers се вршат на здрави, невкусна, безбедно и нетоксичен. ★【Применливи сценарија】 : Нашата flossers за заби се погодни за домови, канцеларии, итн. ★【По-продажбата на услугата】 : Ако наидат на проблеми со купувањето на нашите вода flosser, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне