.

.

Черепот Knob Цврст Алуминиум Атрактивни Се Справи Со Црна Одење Стап Прекрасен Подарок

Черепот Knob Цврст Алуминиум Атрактивни Се Справи Со Црна Одење Стап Прекрасен Подарок

DEN 960.00

Од стока
Во продавницата

черепот Алуминиум справи. 36 инчи долга црна јама.тежина капацитет од 250 килограми.дрвени трска.одење помош.Черепот Knob Цврст Алуминиум Атрактивни се Справи со Кафеава одење Стап Убава Трска.овој стап за одење е лесно да се движат, така што можете да го носат на патување, исто така,.тоа може да биде одличен kinki избор за стари и изнемоштени лица по повод како роденден, годишнина пензионирање и сл.ова одење стап се дизајнирани да обезбедат баланс поддршка во стоење и одење.тоа може да потрае некое притисокот на една или на двете нозе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне