.

.

Fosi Аудио V1.0G 2 Каналот Стерео Аудио Класа D Засилувач Мини Hi-Fi Професионален Дигитален Засилувач за Почетен Јазик 50W x 2

Fosi Аудио V1.0G 2 Каналот Стерео Аудио Класа D Засилувач Мини Hi-Fi Професионален Дигитален Засилувач за Почетен

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Напредни circuitry дизајн, вграден јазик за заштита коло, цврсти алуминиумска шасија за долго време се користи, мала големина, добро изгледа, едноставна функционалност, и одличен квалитет на звукот;.Најдобро за публикации/компјутер/desktop/звучници во вашата соба, се поврзе на вашиот Телефон/MP3 плеер/DC/TV/Echo Точка како текст, 50 W X 2(4 ohms, 20 Hz - 20 k Hz, 0.04% THD) може да се вози 2 Ohm - 8 Ohm јазик;.Дома Hi-Fi интегриран засилувач, Исклучиво наменета за клиентите кои се во потрага Hi Fi звук; Брод со енергија адаптерот и кабелот за напојување, можете директно да ги користите;.Едноставна компактен дизајн, но практични и моќни, да Усвојат TI TPA3116 D2 чип да се добие јасна и јасност звук, нема коишто се слушаат на бучава, мртвите молчи кога ништо не е пуштен преку тоа;.Алуминиум школка и Алуминиум knob да сигурни висок квалитет, доаѓа 19 V напојување дека може да се вклопат со засилувач добро. 18-месечна гаранција, може да се врати на објектот ако имате било какви проблеми;.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне