.

.

zHONgRT 52 Дупки Жица Drawplate, Волфрам Карбид Жица Drawplate, за Изработка на Накит Круг 0.26 Милиметри да 4.10 Милиметри.

zHONgRT 52 Дупки Жица Drawplate, Волфрам Карбид Жица Drawplate, за Изработка на Накит Круг 0.26 Милиметри да

DEN 722.40

Од стока
Во продавницата

На парична казна изработка на волфрам карбид жица drawplate обезбедува својата флуентност и добри перформанси.Жица drawplate имаат 52 дупки на различни големини во 0.26~4.10 мм да ги исполни вашите различни потреби.Жица накит изработка на алатки е погодна за разни скапоцени метали, како што се злато жици, сребрени жици, бакарни жици, итн.Високо квалитетен челик цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Волфрам круг дупка жица drawplate е лесно да се носат и користат.Карактеристики : парична Казна изработка обезбедува својата нежност и добри перформанси.Оваа волфрам карбид drawplate има 52 дупки, дијаметарот се движи постепено од 0.26 мм да 4.10 mm.Тоа е корисна алатка за накит одлуки и други занаети.Високо квалитетен челик цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Лесен и удобен за носење и употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Накит Алатка Материјали : Челик Боја : Како што е Прикажано на Сликата Големина : Прибл. 20.5 * 5.5 cm / 8.07 * 2.17 инчен Тежина : Околу. 508g Пакет листа : 1 * Жица Drawplate.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне