.

.

2 ПАРЧИЊА Сина Алуминиумска Жица, 12 Мерач/82ft(25M)+18 Мерач/32ft(10M),Голем Занает Жица за Sculpting,Накит Одлуки и DIY Занаети,2 се Тркалаат(Сина,2.0 mm+Sliver,1.0 mm) Сино..., 12 Мерач/2mm

2 ПАРЧИЊА Сина Алуминиумска Жица, 12 Мерач/82ft(25M)+18 Мерач/32ft(10M),Голем Занает Жица за Sculpting,Накит

DEN 696.00

Од стока
Во продавницата

【Пакет Вклучуваат】 1 * 12 мерач/(2.0 mm) Сина Жица(82ft)/25 M,1 * 18 мерач/(1.0 mm) Sliver Жица(32ft)/10 M,ги задоволат вашите различни изработката потреби. 【Погодно Гајтанот Пакет】На Арматура Жица е Спакуван Со Здрав Гајтанот Којшто е Погодно да се Земе Метален Накит Жица Надвор и Чувајте Ги Организира Без Неуредна. 【Висок Квалитет 】Занает, Жица е Направен од Висок Квалитет на Цврст Алуминиум,Силна,Мека и Флексибилни,за да Може да биде Свиткана Лесно.Таа Има Добра Сила.Одлично да се Користи. 【Сјајна и живописни бои】Континуирана должина, а во согласност бои; Бои не се лесно да се шушка надвор, кога се свиткани или удрил со обложени алатки;. 【Широка Примена】Занает, Жица е Добро за Изработката, Накит Одлуки, Sculpturing,Бонсаи Моделирање,Рамки Одлуки,Цвет Полица,Beading,Wr apping,Украсување,Градинарство,Кукла Правење на Резерви,Итн. 【Пакет Вклучуваат】 1 * 12 мерач/(2.0 mm) Сина Жица(82ft)/25 M,1 * 18 мерач/(1.0 mm) Sliver Жица(32ft)/10 M,ги задоволат вашите различни изработката потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне