.

.

12x18 DolphinFish Махи Махи Брод Риболов Знаме, Сите Временски Најлон за Надворешна употреба, произведено во САД

12x18 DolphinFish Махи Махи Брод Риболов Знаме, Сите Временски Најлон за Надворешна употреба, произведено во

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Направена со трајни 200 denier сите временски најлон.Платно Насловот и месинг grommets.Засилен крои во летаат крајот за издржливост во морски средини.Полна Боја Дигитален Принт Една Обратна Стил Знаме.Произведено во САД.Од 1993 Gettysburg Знаме Работи има преземено голема гордост во обезбедувањето на Американски знамиња направени за нашите клиенти.Ние разбираме дека вашето знаме не е само парче ткаенина - својот дел од себе.Нашиот тим на искусни seamstresses употреба само со највисок квалитет најлон, теми, и мастила, кои се направени во САД, така што може да те направи знаме може да се прикаже со гордост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне